Ładowanie…

FIBARO
Inteligentne instalacje Poznań

Zarządzanie domem za pomocą jednego urządzenia, doskonała organizacja oraz wygoda połączona z oszczędnością – to zalety jakie kryje w sobie automatyka budynku.

Przy pomocy jednego przycisku można wybrać preferowaną temperaturę, a także skonfigurować oświetlenie. System pozwala na sterowanie z urządzeń mobilnych, monitoruje systemy instalacyjne, a także zabezpiecza nasz dom.

Luksus, komfort i bezpieczeństwo wpisują się w możliwości, jakie daje automatyka budynku. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu mieszkanie staje się wyłącznie przyjemnością pozbawioną drobnych rzeczy o których zwykle trzeba było pamiętać.

Ładowanie…
Ładowanie…

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.

Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Kompatybilność i technologia Z-wave

Daje pełną swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje bowiem z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku.

<style=”text-align:justify;”p>Współpracuje z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy. <pstyle=”text-align:justify;”>Współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na Twoją komórkę.

Ładowanie…

Bezpieczeństwo

Umożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym.

Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali. W przypadku uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu oddymiania, itd.

Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn ani stałego adresu IP.