Bramy rozwierne Poznań

bramy rozwierneBrama jest niezbędnym elementem wyposażenia nie tylko domu, ale także każdego obiektu o charakterze przemysłowym. Jako bramy garażowe doskonale sprawdzą się bramy rozwierne.

Bramy rozwierne to produkty najwyższej jakości. Charakteryzują się estetycznym wykonaniem, są dostępne w wielu kolorach, a ponadto dzięki odpowiednim parametrom technicznym mogą być stosowane w wielu rodzajach garaży.

Bramy rozwierne są eleganckie, a co więcej, mogą stanowić doskonałą ozdobę posesji, ponieważ współgrają z charakterem domu i stanowią jego uzupełnienie. Stają się jednocześnie nieodłącznym elementem kompozycji przestrzennej, ponieważ z racji swoich estetycznych walorów idealnie do niej pasują.

Bramy rozwierne otwierają się na zewnątrz, więc przed ich zamontowaniem należy wziąć pod uwagę fakt, że trzeba zostawić dla nich odpowiednią ilość miejsca. Bramy rozwierne stanowią jednolitą płaszczyznę. Zostały wyposażone w praktyczne uchwyty, dzięki którym zarówno zamykanie, jak i otwieranie bramy będzie bardzo proste.