Drzwi drewniane Poznań

Niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdego wnętrza są bez wątpienia drzwi. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się drzwi drewniane, które charakteryzują się różnorodnością zarówno pod kątem kolorystycznym, jak i pod względem parametrów technicznych.

Drzwi drewniane mogą być płytowe oraz ramowo-płycinowe. Zewnętrzne drzwi drewniane płytowe otwierają się nie tylko do środka, ale także na zewnątrz. Wyróżniają się wysoką jakością oraz starannym wykonaniem. Na szczególną uwagę zasługuje troska o dopasowanie detali, dzięki czemu drzwi drewniane płytowe wyglądają oryginalnie.

Ramowo-płycinowe drzwi drewniane to wyroby nowoczesne, które występują w różnych wariantach. Bogata gama kolorystyczna drzwi drewnianych ramowo-płycinowych sprawia, że będą one pasowały do każdego wystroju, stanowiąc jednocześnie element dekoracyjny pomieszczenia.

Zarówno drzwi drewniane płytowe, jak i drzwi drewniane ramowo-płycinowe mogą tworzyć jednolitą płaszczyznę albo stanowić połączenie drewna z eleganckimi szklanymi wstawkami.